درباره ما


شرکت ابزار نماچوب (سهامی خاص) به شماره ثبت ۲۴۵۱۷۴ درسال ۱۳۸۴ به همت مؤسسين و سهامداران شرکت و با عنایت به چندین دهه تجربه مؤسسین با هدف ارتقاء س طح کمی و کیفی تولیدات در زمینه صنایع چوب تأسیس و با امید به آینده ای روشن در کنار دیگر شرکت ها و مؤسسات مربوطه در کشور گام برداشت و ظرف مدت کوتاهی توانست از جایگاه معتبری در این صنعت برخوردار گردد. این شرکت عمده فعالیت های خود را با داشتن کادر کاملا مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی و تولید مصنوعات چوبی با نام نماچوب معطوف نموده است. شعار اصلی این شرکت بر پایه نشان دادن راحت ترین، سریع ترین و در عین حال حرفه ای ترین راه برای رسیدن مشتری به مقصود خویش است و سیاست کلی شرکت همواره بر پایه مشتری مداری ، بوده و در این راه از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در امر تولید، برای جلب رضایت مشتریان استفاده می نماید.


هویت جدید ما


جای تعجب نیست که علت جلب توجه، تغيير علامت تجاری باشد، زیرا مرکز توجه برروی نشانه متمرکز شده است. این هویت بصری نماینده برجسته ترین تصویر از نام تجاری ما می باشد، چیزی که می تواند بلافاصله ارتباط با شرکت ما، محصولات و فعالیت های ما را فراهم نمایدمزایا و مشخصات


- تولید محصول منطبق بر خواست و سلیقه مشتری.
- استفاده از دانش نوین.
- تحقیق و بکارگیری جدیدترین متدهای روزدر امر تولید .
- تکیه بر رضایت مشتری به عنوان استراتژی سازمانی .
- حداقل هزینه در برابر ارائه حداکثر کیفیت .
- مقاومت در برابر حریق.
- استحکام و دوام طولانی.
- مقاوم در برابر رطوبت.
- قیمت مناسب.
- سرعت در فرآیند تولید و نصب.
- تنوع در رنگ و ابعاد " کیفیت بالاتر نسبت به اجناس مشابه موجود در بازار .
- استفاده از MDF ۱۸ میلیمتریک روملامينه سفيد E1 جهت درب های کابینت مطابق با استاندارد اروپا.
- استفاده از MDF دوازده و هشت میلیمتراع جهت درب های ورودی واطاقی .
- بسته بندی تمامی محصولات جهت جلوگیری از صدمات احتمالی.کنترل کیفی


قبل از خروج تولیدات آماده شده از خط تولید، عملیات کنترل و بسته بندی با دقت و ظرافت خاص انجام گرفته و کالا برای خروج از کارخانه و رسیدن به دست مصرف کننده آماده می گردد.بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا


شرکت ابزار نماچوب با چندین سال سابقه در زمینه تولید درب های ورودی و کابینت ونیزقطعات فرم دار از جنس MDF وروکش PVC، با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و به روزترین ماشین آلات توانسته است از شرکت های مطرح در بازار ایران باشد.
از آنجا که این شرکت همواره به دنبال شناخت و بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روزدنیا بوده ونیزبه درخواست گسترده مشتریان خود و نیاز روزافزون بازار توجه داشته است این بار اقدام به خرید و راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک پاشش رنگ از کشور ایتالیا نموده است.
در فاز اول، تولید درب های کابینت و ورودی با پوشش رنگ پلی اورتان مات و براق با طرح های متنوع کنونی را آغاز کرده است و آماده دریافت سفارشات مشتریان می باشد.
در فاز دوم اقدام به راه اندازی خط تولید جدید محصولات با چوب طبیعی نموده است. امید است که با یاری پروردگار و حمایت شما همکاران گرامی همچنان بتوانیم گام های استوارتری در راه اعتلای صنعت چوب ایران عزیز برداریم.

راه اندازی تکنولوژی تولید درب های کابینت و ورودیاز مزایای خط تولید جدید این شرکت نسبت به دستگاه های مشابه موجود در بازار می توان به این موارد اشاره کرد:
- پاشش رنگ با فشار فوق العاده بالا.
- پودر کردن کامل رنگ.
- پاشش رنگ توسط چند نازل در زوایای مختلف و پوشش دهی کامل و یکنواخت بر روی سطح.
- دوام و چسبندگی بی نظیر رنگ بر روی سطح.
از مزایای رنگ های پلی اورتان نیز می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
و مقاومت در برابر مواد شیمیایی، رطوبت، ترشحات نفتی روغن های گیاهی و حیوانی و کاملا ضد خش و عدم تغییر رنگ در برابر تابش نور خورشید و مناسب برای هر نوع شرایط آب و هوایی.

راه اندازی تکنولوژی تولید محصولات با چوب طبیعی


از مزایای استفاده از سازه های چوبی در خانه و آشپزخانه :
- سبک بودن و سهولت در نصب
- آلودگی صوتی کمتردر نصب و عایق صوتی
- تنوع در طرح چوب و کمک به ابتکار طراحان
- طبیعی بوده و کهنه شدن باعث مرغوب تر شدن آن می شود
- به آشپزخانه سفید و بی روح گرما و صمیمیت می دهد.
- عایق حرارتی و برودتی
- مقاومت مکانیکی نسبتا خوب و خاصیت ارتجاعی در برابر ضربه
- عدم آلودگی محیط ویا برگشت مجدد به محیط طبیعت از خصوصیات بارز چوب می باشد